webdesign, web dizajn, web design, e-business, webdizajn, internet solutions, marketing solutions, intranetové systémy, multimediálne prezentácie

Kreatívny webdesign: ABSolution, s.r.o.

web dizajn, web design, tvorba web stránok
Pri našej práci sa vždy snažíme vytvoriť harmonický a zmysluplný celok, ktorý spĺňa prestavy a očakávania zákazníka. Zároveň sme hrdí na to, že individuálny prístup k zákazníkovi je v našej spoločnosti samozrejmosťou.

web dizajn, web design, tvorba web stránok
Akadémia vzdelávania Bratislava
www.aveducation.sk

Akadémia vzdelávania je členom Európskej asociácie vzdelávania dospelých a je dnes v Európe uznávanou vzdelávacou inštitúciou. Ročne v Akadémii vzdelávania a jej pobočkách v SR študuje viac ako 90 000 poslucháčov. Pre AV sme realizovali rozsiahly informačný portál, ktorého súčasťou je systém CMS pre jednoduchú správu obsahu.
AMC Vlasatý
www.vlasaty.sk

Internetová prezentácia pre známeho autokrosového pretekára a reprezentanta Imricha Vlasatého - zmluvného predajcu automobilov značky SEAT. Súčasťou riešenia je aj systém CMS pre jednoduchú správu obsahu.
Marionnaud Parfumeries
www.marionnaud.cz

Internetová prezentácia pre sieť parfumérií Marionnaud Parfumeries v ČR. Súčasťou je komplexné administračné prostredie na jednoduchú správu a aktualizáciu obsahu prezentácie.
Lujza Flešar Kafka
www.lujzaflesarkafka.com
www.louisadvorak.com

Internetová prezentácia pre americkú módnu návrhárku slovenského pôvodu - Lujzu Flešar Kafka. Súčasťou realizácie je aj prezentácia jej loga pre USA - web prezentácia Louisa Dvorak v dvoch jazykových verziách.
Business Consulting & Services s.r.o.
www.bcs-online.sk

Jednoduchá internetová prezentácia pre mladú a dynamickú spoločnosť, ktorá ponúka svojim klientom široké spektrum ekonomických služieb a poradenstvo v danej oblasti. Súčasťou riešenia je aj systém CMS pre jednoduchú správu obsahu.
Český Institut Interních Auditorů Slovensko
www.internyaudit.sk

Internetová prezentácia pre ČIIA, ktorý je národným inštitútom medzinárodného inštitútu The Institute of Internal Auditors Inc., ktorý vznikol v USA v roku 1941 a ktorý dnes reprezentuje 70 tis. odborníkov z viac než 100 zemí. Prezentácia bola realizovaná na základe interného dizajnmanuálu ČIIA a jej súčasťou je aj systém CMS pre jednoduchú správu obsahu.
Ekomont servis, s.r.o.
www.ekomontservis.sk

Internetová prezentácia pre spoločnosť, ktorá ponúka ucelený komplex čistiacich služieb pre priemyselné, administratívne budovy, obchodné centrá, peňažné ústavy a špecifický program pre zdravotnícke zariadenia. Súčasťou je aj systém CMS pre jednoduchú správu obsahu.
Ex Credit, s.r.o.
www.zivnostnik.sk

Pre nášho klienta sme vyvinuli rozsiahly informačný portál, ktorého cieľom je ponúknuť široké spektrum informácií pre živnostníkov. Súčasťou riešenia je modul inzercia, katalóg firiem a taktiež systém, ktorý registrovaným užívateľom využívať zdarma mailovú schránku v tvare vasemeno@zivnostnik.sk.
Genio Del Tempo, Vienna
www.geniodeltempo.com

Produktová internetová prezentácia prestížneho módneho domu vo Viedni. Súčasťou prezentácie je systém CMS pre jednoduchú správu obsahu a taktiež moderný online-shop.
Golden Royal s.r.o.
www.goldenroyal.sk

Pre spoločnosť Golden Royal s.r.o. sme vytvorili firemnú prezentáciu, ktorá zákazníkom ponúka komplexné informácie o každej oblasti jej pôsobenia - Penzión, Reštaurácia, Marcona Shop, Cestovná kancelária.
Goldwing, s.r.o.
www.goldwing-sk.com

Prezentácia spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti výroby a predaja dopravného značenia a reklamy v cestnej a železničnej doprave a zaoberá sa aj označovaním motorových vozidiel podľa medzinárodnej normy EHK104/ECE104.
JVT Studio
www.superfirmy.sk

Pre nášho klienta JVT Studio sme vyvinuli a neustále inovujeme rozsiahly internetový portál - online register firiem z celého východného Slovenska. Výhodou riešenia je komplexný CMS systém na správu obsahu, ale aj prehľadná a rýchla orientácia v registri firiem, čo ocení každý návštevník webu.
OSTour
www.ostour.sk

Internetová prezentácia pre spoločnosť OSTour, ktorá už viac ako 14 rokov spolupracuje s väčšinou najlepších zariadení, poskytujúcich turistické služby na Slovensku a snaží sa zoznámiť čo najviac zahraničných turistov s krásami Slovenska.
Reštaurácia U Anjela
www.uanjela.sk

Internetová prezentácia výbornej reštaurácie v Košiciach, ktorá priblíži návštevníkovi prostredie, ponuku jedál a aktuálne akcie, ktoré sú v priestoroch reštaurácie organizované.
S&K Kontakt spol. s r.o.
www.skkontakt.cz

Medzi našich klientov patrí aj spoločnosť S&K Kontakt spol. s r.o., ktorá je poskytovateľom služieb a dodávateľom tovaru v oblasti vybavenia predajní a gastronomických zariadení. Predmetom tejto realizácie bola príprava a vypracovanie SWOT analýz, návrh, tvorba a implementácia CMS systému na správu obsahu. Stránka vytvorená v spolupráci s MAXUM media, s.r.o.
S&K Label spol. s r.o.
www.sklabel.cz

S&K Label spol. s r.o., je špecializovaná polygrafická spoločnosť vyrábajúca samolepiace etikety vysokej kvality. Predmetom realizácie bola príprava a vypracovanie SWOT analýz, návrh, tvorba a implementácia CMS systému na správu obsahu. Stránka vytvorená v spolupráci s MAXUM media, s.r.o.
S&K Tools spol. s r.o.
www.sktools.cz

Pre S&K Tools spol. s r.o. - výrobcu precíznych a vysoko komplikovaných nástrojov a dielcov sme vypracovali komplexnú SWOT analýzu a následne navrhli a implementovali CMS systém na jednoduchú správu obsahu prezentácie. Stránka bola vytvorená v spolupráci s MAXUM media, s.r.o.
S&K Public spol. s r.o.
www.skpublic.cz

K našim zákazníkom sa nedávno pridala aj spoločnosť S&K Public spol. s r.o. renomovaná reklamná agenúra z ČR. Predmetom riešenia bolo vypracovanie komplexnej SWOT analýzy, navrhnutie a implementácia CMS systému na jednoduchú správu obsahu prezentácie. Stránka bola vytvorená v spolupráci s MAXUM media, s.r.o.
SEAT Slovensko
www.seat.sk

Rozsiahly informačný portál pre výhradného importéra automobilov značky SEAT na Slovensku. Predmetom realizácie sú komplexné informácie o modeloch SEAT, technické údaje a parametre, fotogalérie modelov, priblížení akcií a nových modelov SEAT na slovenskom trhu. Táto prezentácia bola vytváraná v spolupráci so spoločnosťou OneClick, s.r.o.
ŠkodaAuto Slovensko, s.r.o.
www.skoda-auto.sk

Rozsiahly informačný portál pre výhradného importéra automobilov značky Škoda na Slovensku. Predmetom realizácie sú komplexné informácie o modeloch, technické údaje, tlačové správy, zaujímavosti a novinky, súvisiace so značkou Škoda. Súčasťou riešenia je aj rozsiahly CAR Configurator, ktorý umožní zákazníkovi "objednať" si auto v konfigurácii podľa vlastného želania. Vývoj v spolupráci so spoločnosťou OneClick, s.r.o.
WebDesign & Source :: © 2oo3 - 2oo7 ABSolution, s.r.o. :: Všetky práva vyhradené
Partneri: onlinezoznam.sk | Webhosting