webdesign, web dizajn, web design, e-business, webdizajn, internet solutions, marketing solutions, intranetové systémy, multimediálne prezentácie

Kreatívny webdesign: ABSolution, s.r.o.

web dizajn, web design, tvorba web stránok
Pri našej práci sa vždy snažíme vytvoriť harmonický a zmysluplný celok, ktorý spĺňa prestavy a očakávania zákazníka. Zároveň sme hrdí na to, že individuálny prístup k zákazníkovi je v našej spoločnosti samozrejmosťou.

web dizajn, web design, tvorba web stránok
Akadémia vzdelávania Bratislava


Rozsiahly intranetový systém, ktorý slúži predovšetkým na administráciu vzdelávania - evidencia študentov, rozvrhy vzdelávacích aktivít, evidencia skúšok, vystavovanie vysvedčení... Výrazne zjednodušuje komunikáciu medzi pobočkami AV v SR.Kompletný náhľad nie je dostupný z bezpečnostných dôvodov.
Akadémia vzdelávania Bratislava


Rozsiahly intranetový e-learningový systém, ktorý je aktívnou pomôckou pri výučbe študentov. Súčasťou systému sú okrem iného aj e-learningové prezentácie /flash alebo video/, na základe ktorých prebieha praktická výučba v jednotlivých pobočkách AV.Kompletný náhľad nie je dostupný z bezpečnostných dôvodov.
Golden Royal, s.r.o.


Špecifický intranetový systém, vytvorený pre Penzión Golden Royal v Košiciach. Pomocou tohoto systému je možné jednoducho a prehľadne spravovať rezervácie, objednávky, vystavovať ubytovacie zoznamy a faktúry klientom. Systém je kvôli komplexnej fakturácii služieb prepojený s telefónnou ústredňou penziónu, ako aj s fakturačným systémom reštaurácie, ktorá sídli v rovnakom objekte ako spomenutý Penzión. Súčasťou systému je aj modul na generovanie výkazov pre Štatistický úrad.

Kompletný náhľad nie je dostupný z bezpečnostných dôvodov.
ASPO s.r.o. Košice


Špecifický intranetový systém vyvinutý pre spoločnosť pôsobiacu v strojárenskom priemysle. Systém zabezpečuje evidenciu týchto procesov - dopyt, cenové ponuky, objednávky, výrobné príkazy...
WebDesign & Source :: © 2oo3 - 2oo7 ABSolution, s.r.o. :: Všetky práva vyhradené
Partneri: onlinezoznam.sk | Webhosting