webdesign, web dizajn, web design, e-business, webdizajn, internet solutions, marketing solutions, intranetové systémy, multimediálne prezentácie

Kreatívny webdesign: ABSolution, s.r.o.

web dizajn, web design, tvorba web stránok
Špecializujeme sa na dokonalé využitie internetu pre prezentačné, marketingové a obchodné účely. Internet je totiž nástroj, vďaka ktorému môžete pomerne jednoducho aj Vy objaviť nové možnosti vo Vašom podnikaní.

web dizajn, web design, tvorba web stránok

ABSolution, s.r.o. sa špecializuje na využitie internetu pre prezentačné, marketingové a obchodné účely - od monitoringu a analýz až po návrh a realizáciu komplexných riešení. Vďaka bohatým skúsenostiam Vám dokážeme ponúknuť kreatívne a kvalitné riešenia bez toho, aby sme zbytočne plytvali vašim časom a peniazmi.

Medzi naše hlavné ciele patrí túžba pomôcť Vám získať nový pohľad na internet ako na strategický obchodný nástroj, nájsť v ňom konkurenčnú výhodu a využiť naplno jeho potenciál. Internet je totiž nástroj, vďaka ktorému môžete aj Vy získať nových obchodných partnerov a taktiež môžete vďaka internetu objaviť nové možnosti a dimenzie vo Vašom podnikaní... Sme hrdí na to, že individuálny prístup k zákazníkovi je v našej spoločnosti samozrejmosťou.

Portfólio našich služieb tvorí predovšetkým výroba korporátnych a produktových internetových prezentácií, tvorba www aplikácií, e-business systémov, a taktiež tvorba multimediálnych prezentácií podľa požiadaviek a predstáv klienta.

Pri našej práci sa vždy snažíme vytvoriť harmonický a zmysluplný celok, ktorý robí presne to, čo potrebujete. Využívame pritom najnovšie trendy kreatívnych technológií, čo dokážu oceniť naši klienti, napr. T-Mobile Slovensko, Akadémia vzdelávania, Štátna filharmónia Košice, Marionnaud Parfumeries Praha, SEAT Vlasatý Košice, Genio del Tempo Viedeň a ďalší.

WebDesign & Source :: © 2003 - 2024 ABSolution, s.r.o. :: Všetky práva vyhradené