webdesign, web dizajn, web design, e-business, webdizajn, internet solutions, marketing solutions, intranetové systémy, multimediálne prezentácie

Kreatívny webdesign: ABSolution, s.r.o.

web dizajn, web design, tvorba web stránok
Ak Vás ponuka našich služieb zaujala, neváhajte a kontaktujte nás. V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo požiadavky, radi Vám ich zodpovieme a urobíme všetko preto, aby ste sa aj Vy stali našim spokojným zákazníkom.

web dizajn, web design, tvorba web stránok
Internetové prezentácie :: Internetové aplikácie (CMS) :: Intranetové riešenia :: Multimédiá :: DTP a Tlač

Aktualizovať obsah firemných webových stránok, internetových obchodov, či e-business riešení pomocou špeciálneho systému CMS - Content Management System, je v súčasnosti všeobecným trendom. Administračné systémy dnes vo veľkej miere urýchľujú a zjednodušujú starostlivosť o internetové prezentácie. CMS zároveň v konečnom dôsledku znamená aj zníženie sekundárnych nákladov na prevádzku a správu internetovej prezentácie.

CMS - Content management system vám umožňuje udržiavať vašu web prezentáciu aktuálnu veľmi pohodlným spôsobom. Stránky už totiž neexistujú v podobe statického pevného kódu, ale ich obsah je dnes dynamický a umiestnený v databázach. Pomocou jednoduchého administračného prostredia máte možnosť kedykoľvek aktualizovať údaje na vašej www stránke a to bez toho, aby ste museli vedieť akékoľvek základy programovania, či niektorý programovací jazyk.

Samozrejmosťou CMS riešenia je User Policy Management, ktorý zahŕňa niekoľkostupňový systém oprávnení administrácie príslušných sekcií. Administrátor stránok pridelí jednotlivým užívateľom práva s rôznymi prístupovými úrovňami, takže každá poverená osoba smie následne upravovať len tie časti stránky, za ktoré je zodpovedná. Každý užívateľ ktorý je poverený administráciou web prezentácie dostane svoj login a heslo, čo mu umožní prístup k aktualizácii len tých sekcií, za ktoré je zodpovedný.

Prístup do demo verzie nami vyvinutého CMS systému Vám zašleme na vyžiadanie.

WebDesign & Source :: © 2003 - 2024 ABSolution, s.r.o. :: Všetky práva vyhradené