webdesign, web dizajn, web design, e-business, webdizajn, internet solutions, marketing solutions, intranetové systémy, multimediálne prezentácie

Kreatívny webdesign: ABSolution, s.r.o.

web dizajn, web design, tvorba web stránok
Ak Vás ponuka našich služieb zaujala, neváhajte a kontaktujte nás. V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo požiadavky, radi Vám ich zodpovieme a urobíme všetko preto, aby ste sa aj Vy stali našim spokojným zákazníkom.

web dizajn, web design, tvorba web stránok

Webová prezentácia môže byť zdanlivo chápaná ako jednoduchá záležitosť, ktorá sa dá bez problémov zvládnuť kýmkoľvek. Aby však web stránky boli niečo viac ako len šedý priemer, nepovšimnuté v mori internetu, je potrebné zapojiť skúsenosti a veľkú kreativitu. Pri návrhu a realizácii internetových prezentácií kladieme dôraz predovšetkých na ich použiteľnosť, pretože v opačnom prípade by výroba prezentácie bola len plytvaním Vašimi peniazmi. Vysvetlíme si slovami Jakoba Nielsena, čo vlastne znamená použiteľnosť internetovej prezentácie:

"V prípade, že sa web ťažko používa, návštevník z neho odíde. Pokiaľ úvodná stránka neobsahuje jasné informácie, o čom web je a čo ním chce autor povedať, ľudia odídu. Pokiaľ užívateľ na webe zablúdi, odíde. Ak sa informácie na webe užívateľovi obtiažne čítajú, či neodpovedajú na jeho otázky, odíde... Po ruke je mnoho ďalších webových stránok. Odchod je základná obrana užívateľa pred komplikáciami..."

Zdroj: Usability 101. Jakob Nielsen's Alertbox. 25. 8 03)

Použiteľnosť internetovej prezentácie je spolu s jej obsahom najdôležitejším stavebným kameňom pri budovaní značky vo vodách internetu. Dobre použiteľná prezentácia, s ktorou je radosť pracovať, zanechá na návštevníkovi pozitívny dojem o majiteľovi webu. Ťažko resp. zle použiteľné stránky užívateľa naopak odradia a ten si svoj negatívny zážitok spojí so značkou webu.

WebDesign & Source :: © 2003 - 2024 ABSolution, s.r.o. :: Všetky práva vyhradené