webdesign, web dizajn, web design, e-business, webdizajn, internet solutions, marketing solutions, intranetové systémy, multimediálne prezentácie

Kreatívny webdesign: ABSolution, s.r.o.

web dizajn, web design, tvorba web stránok
Ak Vás ponuka našich služieb zaujala, neváhajte a kontaktujte nás. V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo požiadavky, radi Vám ich zodpovieme a urobíme všetko preto, aby ste sa aj Vy stali našim spokojným zákazníkom.

web dizajn, web design, tvorba web stránok

Spropagovať či ponúknuť svoje produkty a služby je možné aj formou multimediálnych prezentácií na CD, ktoré sú vhodné aj pre oslovenie klientov, ktorí nemajú možnosť prístupu na Internet. Výhodou takejto prezentácie je častokrát hlavne množstvo údajov v nej použitých ako aj vačšie možnosti, ktoré zatiaľ nie je možné použiť v internetových prezentáciách.

Prezentácia pomocou multimediálnych CD sa v posledných rokoch stáva čoraz obľúbenejšou a získava si uznanie mnohých firiem. Možnosti využitia takmer všetkých foriem prezentácií ako napr. video, audio, 2D a 3D animácie, grafika a množstvo iných, vám prinesú pohodlný a efektívny spôsob prezentácie vašej firmy.

V prípade záujmu zabezpečíme výrobu multimediálnych CD titulov komplexne: potlač CD, lisovanie, návrh a realizácia obalu CD, design obalu... Použitie takýchto multimediálnych prezentácií je široké - napr. multimediálne prezentácie pre zákazníkov na výstave, vizitkové multimediálne prezentácie pre VIP klientov a pod.

Medzi naše najvýznamnejšie referencie v tejto oblasti patria hlavne mnohé multimediálne prezentácie pre spoločnosť T-Mobile Slovensko.

WebDesign & Source :: © 2003 - 2024 ABSolution, s.r.o. :: Všetky práva vyhradené