webdesign, web dizajn, web design, e-business, webdizajn, internet solutions, marketing solutions, intranetové systémy, multimediálne prezentácie

Kreatívny webdesign: ABSolution, s.r.o.

web dizajn, web design, tvorba web stránok
Ak Vás ponuka našich služieb zaujala, neváhajte a kontaktujte nás. V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo požiadavky, radi Vám ich zodpovieme a urobíme všetko preto, aby ste sa aj Vy stali našim spokojným zákazníkom.

web dizajn, web design, tvorba web stránok

Našim klientom už niekoľko rokov poskytujeme kompletné elektronické riešenia v oblasti intranetu. Našim cieľom je pomocou intranetových riešení zefektívniť a zintenzívniť obchodné aktivity našich klientov, uľahčiť ich vnútropodnikovú komunikáciu a v konečnom dôsledku dosiahnuť minimalizáciu nákladov a znásobenie ziskov ich spoločnosti.

Ak sa rozhodnete stať sa našim klientom, dokážeme Vám ponúknuť komplexné služby. Naša spolupráca v oblasti intranetových riešení začína podrobnou analýzou a pokračuje stanovením stratégie a realizáciou riešenia. Avšak ani tu sa spolupráca nekončí. Zabezpečujeme prevádzku a servis, spolupracujeme na ďalšej optimalizácii riešenia, aby bola dosiahnutá jeho maximálna efektívnosť.

Vďaka našim dlhodobým skúsenostiam sme si vytvorili optimálny postup a systém práce, ktorý nám umožňuje maximálne vyhovieť požiadavkám našich klientov.

Medzi našich spokojných zákazníkov v oblasti intranetových riešení patrí spoločnosť Golden Royal, s.r.o., Akadémia vzdelávania Bratislava, ASPO s.r.o. Košice... Významnou mierou sme sa v minulosti podieľali aj na vývoji intranetového riešenia pre importéra automobilov ŠkodaAuto Slovensko - vývoj tohoto systému bol realizovaný v úzkej spolupráci so spoločnosťou OneClick, s.r.o.

WebDesign & Source :: © 2003 - 2024 ABSolution, s.r.o. :: Všetky práva vyhradené